Profesionali burnos higiena

Burnos higiena – nuolatinė dantų apsauga nuo ėduonies ir periodontito. Šias ligas sukelia bakterijos, kurios „įsikuria” ant danties paviršiaus ir dantenų vagelėse. Jos paverčia cukrų ir kitus angliavandenius į rūgštis, kurios ardo dantų struktūrą ir sukelia uždegimus. Nepašalinus priežasčių, uždegimas progresuoja pažeisdamas dantenas, kaulą, dantys tampa paslankūs ir laikui bėgant kyla tikimybė juos prarasti.
 
To išvengti galima vykdant nuolatinę profilaktiką:

 

 • Reguliariai ir kokybiškai valant dantis
 • Atliekant profesionalią burnos higienos procedūrą

Profesionali burnos higiena – tai procedūrų kompleksas, kurių metu:

 

 • šalinamos mineralizuotos ir nemineralizuotos apnašos, siekiant užkirsti kelią apnašų sukeliamoms ligoms;
 • atliekamos gydomųjų preparatų aplikacijos;
 • poliruojami dantų ir plombų paviršiai;
 • nujautrinami apsinuoginę dantų kakleliai;
 • įvertinama esančių plombų ir protezų būklė;
 • nustatomas dantų valymo efektyvumas;
 • pacientai mokomi teisingai atlikti asmens burnos higieną namuose, jiems parenkamos higienos priemonės.

Burnos higiena baigiama Air-flow metodu, kuris medicininių sodos miltelių, vandens srovės ir suspausto oro pagalba konservatyviai nuvalo smulkias dantų apnašas nuo visų, net ir sunkiai prieinamų, danties paviršių.

 

Unikalus profesionalios burnos higienos poveikis:

 

 • nepažeidžiami kietieji danties audiniai;
 • pašalinamos emalio paviršiuje matomos tabako, raudonojo vyno, juodos arbatos, kavos ar kitokios dažančių maisto produktų paliktos dėmės;
 • dantys tampa puse tono baltesni;

Po profesionalios burnos higienos džiaugsitės komforto ir švaros pojūčiu burnoje. Taip pat rekomenduosime Jums individualiai parinktą pastą ir burnos skalavimo skystį.


Prieš bet kokią dantų gydymo ar balinimo procedūrą pirmiausia būtina pašalinti apnašą ir akmenis. Burnos higiena turėtų būti atliekama 1-4 kartus per metus, priklausomai nuo paciento individualios higienos kokybės, akmenų kaupimosi intensyvumo, apnašų prilipimo sąlygų, seilių sudėties ir kitų individualių asmens higienos savybių.

Burnos higiena namuose

Norint užtikrinti gerą burnos higieną, vien tik dantų valymo šepetėliu nepakanka. Tarpdančių siūlu naudotis tampa ypatingai sunku, o tarpdančių šepetėliai nepašalina visų maisto likučių.

Optimaliai burnos higienai namuose naudokite burnos irigatorių. WaterPik® – tai naujos kartos burnos irigatoriai. Jie padeda atlikti kasdienį dantų valymą. Vandens srove išplaunami maisto likučiai ir dantų apnašas iš tolimiausių burnos vietų, kurių nepasiekia dantų šepetėlis: iš tarpdančių, iš po dantų tiltų ir protezų. Pulsuojanti vandens čiurkšlė ne tik nuplauna apnašas, bet ir masažuoja dantenas. Kai apnašos gerai pašalintos, išnyksta nemalonus kvapas iš burnos, nebevargina kraujuojančios dantenos ir kitos problemos.

Profesionali burnos higiena

Daugiau informacijos apie burnos higieną suteiks gydantis odontologas ir burnos higienistas.

logo_denteina.lt
Skambinkite

+370 37 732 124
+370 655 99 444

Atvykite

Radvilėnų pl. 26, Kaunas

Laukiame

I-V 08:00 - 20:00
VI-VII Nedirbame