Dantų implantai

Dantų implantacija – šiuolaikinė alternatyva tradiciniams dantų tiltams. Dabar įmanoma atkurti trūkstamus dantis,
nenušlifuojant gretimų dantų. Nesvarbu, ar Jums trūksta vieno, keleto, ar visų dantų, dantų implantacija sugrąžins Jums
šypseną ir gyvenimo kokybę!

Danties implantas – titaninis arba porcelianinis sraigtas, kuris, netekus danties, pakeičia šaknį. Implantas įsriegiamas į
viršutinio arba apatinio žandikaulio kaulą ir tarnauja kaip atrama danties atstatymui. Prigijus implantui kaule, protezuojama –
padaromas danties vainikėlis, tiltas arba fiksuojamas protezas.

dantu implantai

Dantų implantacijos procedūra

Dantų implantacija – procedūra, kurios metu, atlikus vietinę nejautrą, daromi pjūviai dantenose, jos atsluoksniuojamos nuo kaulo, žandikaulyje su specialiais gręžimo įrengimais yra formuojama tam tikro dydžio ertmė, kur bus vieta implantui. Danties implantas – iš titano pagamintas šaknies formos sraigtas, įsriegiamas į kaulą. Po procedūros profilaktiškai skiriami antibiotikai bei vaistai nuo skausmo. Vėliau, implantui prigijus, prie jo prisukama protezavimo atrama ir uždedamas danties vainikėlis.

Implantas gali būti naudojamas beveik bet kuriam dančiui atkurti, jei toje vietoje yra pakankamai kaulo. Jei ne, šiuolaikinėmis procedūromis galima regeneruoti kaulą, kad būtų galima saugiai implantuoti.

Protezavimas dantų implantais (dantų implantacija) vykdomas keliais etapais: pirmiausia įsriegiamas šaknies formos dantų implantas, o po 3-6 mėn. atliekamas protezavimas.

Prieš atliekant dantų implantacijos procedūrą, visuomet padaroma panoraminė rentgeno nuotrauka (ortopantomograma). Sudėtingais atvejais pacientas papildomai tiriamas atliekant kompiuterinę žandikaulių tomografiją. Kiek bus dantų implantų ir koks protezas bus naudojamas, kiekvienu atveju sprendžiama individualiai.
 
Mūsų klinikoje naudojami Neodent, Nobel ir Straumann (gamintojas Šveicarija) implantų sistema. Straumann yra pripažinti visų implantų sistemų lyderiais.

logo_denteina.lt
Skambinkite

+370 37 732 124
+370 655 99 444

Atvykite

Radvilėnų pl. 26, Kaunas

Laukiame

I-V 08:00 - 20:00
VI-VII Nedirbame